Jak jsem se dostal k AMAZONU a rozjel podnikání za velkou louží

Jak jsem se dostal k AMAZONU a rozjel podnikání za velkou louží

Píše se rok 2015 a internet je zaplaven mnoha návody na rychlé zbohatnutí. Projekty se objevují jako houby po dešti a internetový online marketéři se předhánějí, kdo vlastně má ten nej produkt, který Vám přinese ono zázračné zbohatnutí.

Na internetu se pohybuji již nějakých 10let, a proto vše beru s rezervou a sleduji to z povzdáli. Věnuji se radši naplno svému podnikání a rozjíždím již druhý e-shop. V tuto dobu se však na internetu začíná objevovat kampaň #MEGABYZNYS.

Co to vlastně je?

Další recept na snadné zbohatnutí nebo reálný a fungující byznys? Začiním si zjišťovat více informací a sledovat tuto kampaň. Jedná so o prodej fyzických produktů pod vlastní značkou na největším e-shopu světa AMAZONU. Tohle je jiné, tohle opravdu může fungovat.

Když se mi podařilo rozběhnout podnikání zde v ČR, které celkem slušně funguje a hlavně mě baví proč to samé nezkusit v USA. Jsem přece odborník na informační technologie, vím jak obchodovat, jak vést e-shop a dělat marketing. Začínám tedy sledovat onu předprodejní kampaň a začínám zjišťovat, že tohle bude asi největší příležitost dnešní doby.

Šance, která možná přijde jednou za život, chci jít do toho.

Spojuji se s kamarádem, kterému nabízím tuto šanci, aby se semnou podělil o vstupní náklady a představuji mu projekt #MEGABYZNYS a AMAZON. Ještě dnes slyším jeho slova, že jsem „blázen“ že chci vyhodit takové peníze za nějaký kurz. Že přece nemůže být tak těžké na AMAZONU prodávat a že si vše zjistíme sami.

V tuto chvíli sem věděl, že bude veškerá práce na mě. Tak jsme se nedohodli. Milionová příležitost, jdu do ní sám, a s těmi nejlepšími odborníky. S lidmi, kteří mají s tímto podnikání největší zkušenosti v ČR. Tohle není zkouška, kterou můžu zkusit znova, jdu budovat fungující byznys do USA.

Už teď vím, že jít do MEGABYZNYSU bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem mohl udělat.

Mentoři nabídli opravdu co slibovali a mnoho věcí navíc. Když si zpětně vzpomenu co vše bych si musel hledat sám, tak vím, že možná ani teď bych neměl vybraný svůj produkt. I když mě to stálo i tak dost úsilí a trpělivosti, v současnosti mám stabilní prodeje mého produktu a již plánuji produkt druhý. V současné době se mi také podařilo dojednat spolupráci s velkou firmou zde v ČR, o distribuci jejich zboží do USA a na AMAZON.

Využijte příležitosti a jděte do toho není nic lepšího, než když lidé používají Vaše produkty.

Pocit k nezaplacení, doporučuji všem Aleš Korda

Jak jsem se dostal k AMAZONU a rozjel podnikání za velkou louží
Počet hodnocení: 11
4.6