Jednou provždy jsme dokázali, že podnikání na Amazonu funguje

Jednou provždy jsme dokázali, že podnikání na Amazonu funguje

Když jsme začátkem září spustili kampaň #MEGABYZNYS, tak jsme rozhodně nečekali, jaké šílenství tím způsobíme. Napsalo a řeklo se o tom celkem dost. Byli jsme vůbec první, kdo u nás vytvořil vlastní komplexní kurz o podnikání na Amazonu, tak logicky většina komentářů byla negativních a byla proti nám. Jednou provždy jsme ale dokázali, že podnikání na Amazonu funguje a že jde díky následování našeho unikátního byznys modelu dosáhnout úspěchu. Tady ve fotogalerii vidíte přes 200 živoucích důkazů.

Tento článek píšu 13.12. tedy jeden den po živém workshopu, který jsme věnovali členům MEGABYZNYSU jako bonus. Poprvé po mnoha měsících cítím úlevu a klid. Beru to jako první velký výsledek toho, na čem jsme tady posledních 8 měsíců intenzivně pracovali.

Zažil jsem nejnáročnější období ve svém podnikání, ale stálo to za to. Nikdy nezapomenu na konec workshopu, kdy za námi chodili lidé jako při oslavě narozenin a v zástupu děkovali za to, co jsme pro ně udělali. Ano, občas to vypadalo, jako bychom šli do prudkého kopce a všechno bylo proti nám, ale každý z nás to bere tak, že je to jednoduše součást úspěchu.

Jsme v Česku a lidé tady mají závist ve své DNA. Vždy, když se snažíte něco tvořit, tak je tady skupina lidí, která chce vaši práci zbořit. Lidé vám přejí všechno dobré, jen do té doby, než se máte lépe, než oni. Pokud má někdo lepší nápad, než vy, tak vás štve, že vás to nenapadlo jako prvního…Když to nemůžu mít já, tak to nebudeš mít ani ty…atd. bla bla bla. Zpátky ale k věci.

Základní pilíře tréninku MEGABYZNYS v číslech:

 • Poskytli jsme v rámci tréninku celkem 11 modulů, kde je celkem 120 videí
 • Připravili jsme k tomu dalších 141 souborů ke stažení
 • Natočili jsme celkem 10 webinářů v celkové délce přes 1200 minut
 • Zodpověděli jsme celkem 848 otázek (téměř každá obsahuje další diskuzi)
 • Vyrobili jsme 5 aplikací, které usnadňují našim členům život

Cílem MEGABYZNYSU bylo ukázat lidem obrovskou příležitost, jak začít podnikat a změnit tím svůj život. Když jsem totiž před 16 měsíci poprvé narazil na tento byznys model, tak jsem si řekl dvě věci. Zaprvé: Musím si to nejdříve vyzkoušet sám na sobě. Zadruhé: Nechci si to tentokrát nechat jenom pro sebe.

Posledních 6 roků svého života jsem věnoval tvorbě vzdělávacích programů pro začínající podnikatele, vedení seminářů, poskytování konzultací a tohle byl jednoduše další střípek v celé mozaice. Momentálně je v tréninku MEGABYZNYS 279 aktivních členů a jsem hrdý na to, že jsem přispěl k tomu, aby dalších pár set lidí dostalo šanci na lepší život. Stejně jako jsem ji před 10 lety dostal já sám.

Jsem totiž pořád přesvědčený o tom, že nejpravděpodobnější cesta k penězům je přes vlastní podnikání. Můžeme se tady bavit o pozitivním myšlení, návycích úspěšných, překonávání vlastního strachu, ale ve finále…peníze vám vydělá tvrdá práce na vašem vlastním byznysu. Stále taky platí, že za pár let podnikání v USA můžete dokázat mnohem víc, než tady za celý život.

Co bude dál s byznys modelem MEGABYZNYS – Podnikání na Amazonu?

 • Chceme inspirovat lidi dál a budeme si vážit každého člena, který se k naší komunitě rozhodne připojit. Rádi mu ukážeme život za velkou louží.
 • Reagujeme taky na konstruktivní připomínky členů ke kurzu a budeme se snažit jej ještě více vylepšit, doplnit o aktuální informace a rozvedeme témata, která zde nebyly dostatečně pokrytá.
 • Nechceme se určitě zavděčit všem a budeme se opět věnovat pouze lidem, kteří tento byznys model podnikání na Amazonu berou jako příležitost a vidí v tom svou šanci na lepší život.
 • Otevřely se nám dveře k lidem, kteří dělají byznys na Amazonu na světové úrovni. Jsme ve vybrané společnosti a toto nově získané know-how a strategie si nenecháme pro sebe.
 • Chceme se nyní zaměřit právě na kvalitní obsah a sdílet mnohem více faktických informací ohledně podnikání na Amazonu a pomáhat tak více prakticky. Jsme si vědomí aktuální pozice lídra v tomto směru a chceme si tohle postavení udržet.

Co říct závěrem…Máme před sebou konec roku a to je skvělá příležitost, jak se na chvíli zastavit a přemýšlet o tom, co bylo. Byli jste spokojení s tím, jak se ten letošek vyvíjel? Jste tam, kde jste chtěli být?

Možná jste přemýšleli o tom, že začnete podnikat na Amazonu s námi, ale rozhodli jste se do toho nejít. Co tohle rozhodnutí způsobilo?

Budujete vlastní podnikání jako téměř 300 lidí v našem kurzu, nebo svůj úspěch dál skvěle bojkotujete?

Dám vám pár dnů na rozmyšlenou…přemýšlejte o tom, kde jste teď mohli být, kdybyste se k nám v září připojili. Nejsou to ani 3 měsíce, co začal náš trénink a už dnes je podstatná část členů naší komunity úplně někde jinde…Je to život před a po MEGABYZNYSU.

5 thoughts on “Jednou provždy jsme dokázali, že podnikání na Amazonu funguje

 1. Tak jo, skvělý, odvedlo se kus práce. Ale jaké jsou výsledky? Jak na tom je těch 279 aktivních členů?? Bylo uváděno, že do Vánoc budou mít své produkty na Amazonu a konkurence spekulovala hlavně na to, že dát produkt na Amazon ještě neznamená, že se bude úspěšně prodávat a generovat příjem. To je pravda. Někdo říkal, že v Amazon Selling Machine je běžné zkusit kolem 21-ti produktů. ok…je to začátek, jako v každém podnikání, chápu to. Ale zajímá mě, jak je úspěšná Vaše metodologie v kurzu :-). Uplatňování určitého know-how jistě vede rychleji k cíli. Mám pravdu?? Děkuji a přeji mnoho úspěchů

  1. Dobrý den Stanislave, účastníky obchodního modelu Megabyznys učíme začít s jedním produktem, aby si osvojili celý proces prodnikání na Amazonu a postupně pak přidávali další až jich budou mít třeba pět. Cílem je prodávat od každého produktu 10-20 kusů denně s minimální marží 5 USD na každém kuse. Ne všichni účastníci již na Amazonu prodávají (nemohli se např. věnovat kurzu naplno a zvolili si vlastní tempo), ale většina má již produkt na Amazonu naskladněný…a tímto vlastně celé začíná. Jakmile naskladníte přijde na řadu marketing s cílem přirozeně prodávat 10-20 kusů denně a to se liší v závislosti na produktu. Pokud má někdo inovativní produkt může této mety dosáhnout v řádech dnů až týdnů, u běžného konkurenčního produktu to může trvat o něco déle. JF

 2. Dobrý večer,
  Děkuji vám za váš email. Upřímně jsem už ani nedoufal, že nějaký kurz ještě bude. Když jsem poprvé viděl videa MEGABYZNYS a následně videa na youtube chanelu Zdeňka Steinera a Jana Furiše měl jsem jasno co je pro mě prioritní. Podnikání na Amazonu a podnikáni s budováním vlastní značky je život jaký bych chtěl žít a věřím, že váš kurz mi ho pomůže zrealizovat. Zároveň se chci zeptat jestli mi dáte na jaře 2016 vědět kdy bude kurz začínat. Teď jsem ho propásl pouze o 3 dny což mě naštvalo. Také bych se rád dozvěděl cenu kurzu.
  Děkuji mockrát
  S pozdravem Nguyen Pavel

  1. Dobrý den Pavle, zapište se zde na blogu nebo na megabyznys.cz a sledujte naše e-maily. Vše se včas dozvíte.

 3. Nevim,zda jsem vse dobre pochopil.Mam velkou sbirku modelu auticek ruznych znacek.Nejvice Bburago Italie v orig.krabickach a chtel bych sbirku prodat.Jak mam tedy zacnout na Amazonu.Dekuji za odpoved.
  S pozdravem Vaclav Šouta.

Comments are closed.