Tohle je MEGABYZNYS, podnikání na celý život

Tohle je MEGABYZNYS, podnikání na celý život

Tohle je MEGABYZNYS, podnikání na celý život

 

Unikátní program MEGABYZNYS startuje svou česko-slovenskou dráhu DNES 6. září 2015. V minulých týdnech zaplavil internet a pokryl sociální sítě. Jenže komu je vlastně určen? Váháte s investicí do programu a nejste si jisti, že je to právě pro vás? V tom případě čtěte dál.

Jen akce se počítá

Zdá se, že ze své podstaty je program MEGABYZNYS určen všem, kteří se chtějí dozvědět něco o podnikání prostřednictvím prodejního portálu Amazon v USA. V žádném případě! To by skutečně zavánělo pouhým předáním informací a hotovo. V rámci programu Megabyznys se budou dělat reálné podnikatelské kroky: výběr Bestseller produktu, hledání dodavatele, vytvoření vlastní značky, výroba produktu a jeho následné zalistování na Amazonu a v neposlední řadě marketing a propagace. Tvůrci programu jdou nejkratší cestou k úspěchu. Jejich cílem je, aby začal každý z účastníků na Amazonu aktivně podnikat a především, aby dosáhl úspěchu v co nejkratší době. A hlavně jde o to, aby byly dosažené cíle trvalé.

Co se bude dít?

Hned od začátku budou všichni účastníci aktivně postupovat podle instrukcí zkušených mentorů, kteří už si touto cestou prošli před nimi. Budou vybírat svůj budoucí fyzický produkt podle specifických kritérií. Hledat a porovnávat dodavatele, protože je přece důležité výhodně nakoupit a moct se na svého budoucího výrobce spolehnout. Budou vytvářet vlastní originální značku, na které svůj byznys postaví. Dostanou k dispozici unikátní online marketingové nástroje, s jejichž pomocí dosáhnou svým zákazníkům až do obýváků. A ještě další kroky, které pod vedením profesionálů proběhnou až neskutečně hladce.

Pro koho tedy program je?

 • Každý kdo chce změnit svou finanční situaci.
 • Každý kdo rozumí tomu, že při cestě za úspěchem se musí něco naučit, musí něco obětovat, ale chce, aby zisk mnohonásobně převýšil náklady.
 • Máte velké plány a vysoké cíle, ale nechcete být omezeni kanceláří, kamenným obchodem a skladem, nebo dokonce zemí, ze které svůj podnik povedete? Potom je podnikání na Amazonu vhodné právě pro vás.
 • Zrovna tak je pro každého, kdo nechce, nebo nemůže do začátku svého byznysu vložit příliš vysokou částku.
 • A v neposlední řadě je pro ty, kteří nechtějí na výsledek čekat několik let. Amazon pokrývá obrovský tržní prostor. Prodejní stránka na něm osloví neuvěřitelný počet lidí a program Megabyznys vám ukáže, jak přesně udělat, aby je oslovila správně.

 

Jak se do programu Megabyznys dostat?

Je to velmi jednoduché. Stačí navštívit stránku Megabyznys, kde se dozvíte všechno potřebné. Vyzkoušíte si, co podnikání na Amazonu obnáší v bezplatné části kurzu. Budete mít k dispozici všechny informace, a co nebude zmíněno, na to se prostě zeptáte. Pokud se budete chtít s tvůrci a mentory programu setkat osobně, tak to také není problém. 18. září v Bratislavě a 19. září v Praze totiž proběhnou workshopy. Jejich program bude tvořen převážně dotazy návštěvníků a věřím, že všechna důležitá témata budou do detailu probrána. Jedno je jisté. Cesta na tržiště Amazonu nebyla pro české a slovenské zájemce ještě nikdy tak dobře upravená.

Využijte jedinečné příležitosti a uchopte dnes svůj finanční osud do vlastních rukou.

Zdeněk Steiner

 

Tohle je MEGABYZNYS, podnikání na celý život
Počet hodnocení: 15
4.5

6 thoughts on “Tohle je MEGABYZNYS, podnikání na celý život

 1. Dobrý den Honzo,

  Chtěl bych se Vás zeptat, kde jste registroval anglickou firmu LTD a na kolik Vás to celkem přišlo?

  Děkují

   1. Děkují, ještě bych měl dotaz, zda lze na Amazonu začít s investici 20.000,-? Nebo je to pro rozjezd málo? Děkují

    1. Dobrý den Davide, co se týká nákladů na zboží, tak záleží jaký produkt si vyberete a jak se dohodnete s výrobce na počtu kusů. Určitě to není nereálné, nicméně čím větší množství kusů vyrobíte na začátku zpravidla 100-300ks, tak tím nižší cenu dostanete.

 2. Dobrý večer Jane a Zdeňku a celý týme Megabyznysu,
  tak jako spousta lidí i já před vaším podnikáním a úspěchy smekám. Sám jsem také podnikal, a také jsem zkoušel už před 10 lety objednávat zboží z Číny a řešil jsem jak to prodat v ČR. Logicky, když dnes vidím jak dnes funguje ten obchodní fenomén Amazon, tak je jasné, že do toho půjdu znovu a mnohem lépe…….
  Nicméně, jak jsem už v nějakém příspěvku zmínil, zúčastním se vašeho pražského workshopu, kde bych se chtěl dozvědět co nejvíce. Samozřejmě, že jsem také zvědavý jako spousty nadšenců, kolik bude stát váš kurz. To už se snad dozvím i v tom čtvrtém avizovaném videu. Uvidíme.
  Takže díky za vše a těším se na vás na workshopu v Praze! 🙂

Comments are closed.