Jak vybrat správný produkt
pro prodej na Amazonu

Záznam celodenního online workshopu

MÁM ZÁJEM O ZÁZNAM

O čem je online workshop?

Výběr správného produktu je tím nejdůležitějším předpokladem pro úspěch na Amazonu. Dobře zvolený produkt se může začít prodávat sám od sebe ihned po naskladnění ve skladech Amazonu bez jakéhokoliv marketingu. Může vám zajistit nejen pravidelný měsíční příjem, ale stát se i zajímavým aktivem, které můžete jednoho dne výhodně prodat.

Na online workshopu si na konkrétních příkladech ukážeme, jak vybrat ten správný produkt pro prodej na Amazonu. Zblízka se podíváme na základní kritéria, které nám budou sloužit při tvorbě seznamu 10 potenciálních produktových příležitostí. Z těch poté s pomocí 10 krokového validačního testu vybereme ten nejlepší produkt.

Vše vám ukážeme na konkrétních příkladech v reálném čase. Budete se nám moct dívat přes rameno a pokládat dotazy. Nasdílíme vám prezentace, obrazovky, screenshoty a to vše za doprovodu našeho vyčerpávajícího výkladu.

V rámci workshopu od nás také získáte veškeré podklady pro výběr produktu včetně formuláře pro výběr příležitostí nebo vzor kalkulace, na kterém si ověříte výdělečnost produktu.

Účastí na workshopu získáte nejen teoretické, ale hlavně praktické know-how, kdy se v přímém přenosu stanete svědky toho, jak vybíráme výdělečný produkt pro prodej na Amazonu.

Po absolvování workshopu budete umět sami vybírat vhodné produkty pro prodej na Amazonu.

Přehrajte si ukázku z workshopu:

 

Seznamte se s přednášejícími

Na Amazonu jsem začal s kolegy prodávat produkty pod vlastní značkou v roce 2013. Dnes máme v portfoliu stovky produktů od domácích potřeb až po doplňky stravy. Prodej na Amazonu je ve své podstatě jednoduchý, musíte ale vědět, jak na to. Z celého procesu podnikání na Amazonu, je výběr toho správného produktu tím nejdůležitějším. Dělá 80% veškerého úspěchu na Amazonu!

Tomáš Pulpán, prodejce na Amazonu a konzultant

Tohle je přesně ten samý systém, který používám k výběru nových produktů pro prodej na Amazonu. Na základě 5 kritérií vyhledám potenciální produktové příležitosti a následně je podrobím 10 krokovému validačnímu testu. Je důležité, abyste našli produkt, který má velký potenciál prodejů a zároveň malou konkurenci. Na workhopu vám naživo ukážeme, jak takové produkty hledáme.

Martin Valut, podnikaninaamazonu.cz

Program workshopu

Začátek workshopu, úvodní slovo
3 způsoby, jak vydělávat prodejem fyzických produktů na Amazonu

Na Amazonu lze vydělávat peníze několika způsoby. My si ukážeme tři nejběžnější obchodní modely, se kterými můžete zahájit své podnikání na největším tržišti světa. My používáme pouze jeden z nich - ten nejvíce výdělečný. Spolu ho do detailu rozebereme.

5 kritérií pro výběr produktu

V tomto bloku si ukážeme, jaké produkty mají největší šanci na úspěch pro prodej na Amazonu a jakým produktům byste se měli obloukem vyhnout. Upozorníme vás také na nejčastější chyby, které začínající prodejci při výběru produktu dělají.

Výběr 10 produktových příležitostí

Podle 5 kritérií pro výběr produktu vybereme v přímém přenosu 10 potenciálních produktových příležitostí. Ukážeme si, jak pracovat se seznamy nejprodávanějších produktů na Amazonu a jak uvnitř nich hledat výklenkové trhy, které představují potenciální zlaté žíly.

Pauza
10-krokový validační test

Na produkty, které jsme vybrali v předchozím kroku, aplikujeme v praxi 10 pravidel validačního testu. Ze všech 10 předvybraných produktů vybereme jeden, který má největší potenciál pro prodej na Amazonu.

2 strategie, jak vydělat na produktech, o kterých konkurence neví

V tomto bloku se s vámi podělíme o 2 málo známé, alternativní strategie, jak vyhledávat produkty pro prodej na Amazonu. 99% všech začínajících prodejců se soustředí na vyhledávání produktů v seznamu bestsellerů, ale co když existují ještě jiné možnosti?

Otázky a odpovědi

V tomto bloku nám budete moct pokládat tématické dotazy prostřednictví chatu. Využijte maximálně této možnosti. Ne náhodou jsme zvolili omezený počet účastníků workshopu na pouhých 20 míst. Jde nám o to, abychom dali maximální prostor každému, kdo bude mít dotazy.

Kupte si nyní záznam z online workshopu a naučte se, jak vybrat milionový produkt
pro prodej na Amazonu

Excelová tabulka pro výběr produktových příležitostí
Excelová tabulka pro výpočet výdělečnosti produktů
Záznam z online workshopu
Prezentace v PDF

Videozáznam

1 990 Kč

  • Excelová tabulka pro výběr produktových příležitostí
  • Excelová tabulka pro výpočet výdělečnosti produktů
  • Záznam z online workshopu
  • Prezentace v PDF

100% garance spokojenosti

Nenaleznete-li v programu pro vás užitečné informace, vrátíme vám během jednoho měsíce od nákupu zpět vaše peníze. Jde nám o to, abychom zůstali přáteli a aby riziko z vašeho nákupu zůstalo na naší straně.

Proč právě online workshop?

Naše původní myšlenka byla, že bychom každý měsíc pořádali celodenní živé workshopy, které by se věnovali výběru produktu. Jenže bychom se museli vázat na jedno místo a díky naší časové vytíženosti by to bylo téměř nerealizovatelné.

Proto nás napadlo, že bychom mohli organizovat živé celodenní workshopy přes internet.

A jak jsme si řekli, tak jsme udělali. Nyní se můžete připojit z pohodlí svého domova na náš záznam z online workshopu, který je zaměřený na výběr produktu. Nemusíte nikam jezdit.

Po zaplacení vstupenky, získáte e-mailem odkaz na vysílací stránku a další instrukce.

Mám zájem o záznam z online workshopu

© 2019 Podnikání na Amazonu